Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

NASIL İADE ve DEĞİŞİM YAPABİLİRİM ?
• Satın aldığınız ürünleri kargo bedeli ödemeden MARIO MILANO adıyla  veya  MARIO MILANO'nun Aras kargo anlaşma kodu ile tarafamıza göndererek iade veya değişim yapabilirsiniz.
• İade/Değişim yapmak istediğiniz ürün/ürünleri ürünün teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde, faturada bulunan iade bilgileri kısmını doldurarak ARAS KARGOYA vermeniz yeterli olacaktır.
• Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 10 iş günü içerisinde iade işleminiz sağlanır. İadenin gerçekleşip gerçekleşmediğini ise banka hesaplarınızı kontrol ederek öğrenebilirsiniz.
• Ürün değişikliği, ürünlerin stok durumuna göre renk veya beden değişimi olarak yapılmaktadır.  Farklı bir model ile değişim yapılmamaktadır.

MARIO MILANO İade Adresi

Telefon : 
WhatsApp hattımız :
ARAS KARGO

Yukarıya Git